Práce v Express Servisu
Staň se jedním z nás..

Přidej se!

Kdo jsme?

Parta našich specialistů perfektně rozumí prodeji, servisu a všemu kolem něj. Zajímají nás všechny novinky, hledáme způsoby jak je maximálně využít a vždy se snažíme najít cestu, jak naše zkušenosti sdílet se zákazníkem. Řekli jsme si, že chceme být pro zákazníka především parťákem, který vždy perfetkně pomůže nebo poradí.

Jsme Express Servis, kvalitní a spolehlivý partner pro naše zákazníky

Přijďte se s námi seznámit.

Proč pracovat právě u nás?

Jsme bezva parta. Firma, která se stará o svoje lidi a pomůže, když je třeba.
Kromě toho máme k dispozici hromadu firemních benefitů.

Přístup k nejnovějším technologiím a elektronice

Jestli tě baví technologie a inovace, jsi na správné adrese. Přísun informací a novinek ze světa techniky bude tvůj denní chléb. Technologické vychytávky si u nás navíc můžeš pořídit za výhodnější ceny!

Práce v přátelském a pohodovém kolektivu

Jsme mladí lidé, kteří mají rádi svoji práci a volný čas. Nikdo se tu nebere moc vážně a přátelská atmosféra je všude kolem. To je pro nás důležité. Pivo po práci? Jasně!

Lokální firma s tradicí

Výhoda naší firmy je, že pokud má někdo dobrý nápad dokážeme ho velmi rychle implementovat do praxe. Každý z nás se podílí na společném růstu firmy. Korporátní móresy a tabulkové procesy u nás nehledej. 

Inspiruj se příběhy našich parťáků

Chceme, aby naši kolegové v Express Servisu rostli společně s firmou.
Možností, jak se rozvíjet, je u nás opravdu mnoho. Stačí si jen vybrat.

Matěj

je náš znalec produktů, kterého také občas vidíte na prodejně se zákazníkem, ikdyž drží významnou pozici převážně v zákulisí firmy. Spravuje webové stránky, e-shop a udržuje produktovou zajímavost a trend v Express servisu. I on k nám přišel pracovat na doporučení našich kolegů. Vylepšování a rozvoj našich produktových nabídek tak, aby pro vás byly neustále poutavé, je pro Matěje prioritou.

Honza

je s námi už nějaký ten pátek. Posledním rokem zastává důležitou administrativní funkci a vytváří kompletní agendu v naší nové spolupráci s firmou Enter Computer. Udržuje a má na starosti vše, co se týká vašich produktů, které nám svěříte k opravě či servisu. Zajišťuje, aby se produkt dostal zpět k vám v nevyšší efektivitě a bezpečí. 

Jindra

je další esenciální komponent struktury společnosti, představuje centrální jednotku, schopnou řídit a spravovat vše, nejen co je spojeno s nakousnutým jablkem. Tato lidská entita je firemní mozkový trust, který zajišťuje optimalizaci, údržbu a školení nových lidských firemních komponentů s nepřekonatelný zaměřením a stojí v základu všeho. Moc složité? Jindra je jeden ze spolumajitelů firmy a základních pilířů. U nás je od prvopočátků
a poradí si se vším, co si týká opravy, servisu, údržby. „Co lidi přinesou, zkusíme opravit.“

Aktuální volné pozice

Aktuálně je nás plný barák,
ale pokud se něco uvolní,
dáme hned vědět. 

Našel/a jsi práci pro tebe?
Kontaktuj nás, budeme se těšit!

Životopis posílat nemusíš, stačí zavolat a domluvit se na pracovní pohovor nebo nám o sobě pošli na email krátké video.